Server Kurulumu ve Yapılandırma

Server Kurulumu ve Yapılandırma

Server Kurulumu ve Yapılandırma

Günümüzde firmaların sahip oldukları en önemli değerlerden birisi de kurumsal ve ticari verilerdir. Bu sebeple bu verilerin güvenliği ve erişilebilirliği firmalar iÇin hayati derecede önem arz etmektedir.

PC ve server sayınız ne olursa olsun Çalışanlarının yada müşterilerin bilgiye sürekli erişimi ve güncel verilerin sisteme zamanında ve hızlı olarak işlenebilmesi önemlidir. Bu nedenle yapılan server yatırımlarının işletmenin veya kurumun büyüme hedefleri ve hizmet kalitesi göz önünde bulundurularak planlanması ve uygulanması gerekmektedir.

Metura Bilişim server Çözümlerinde uluslararası markalara sahip ürünler kullanmakta olup HP, Dell, Fujitsu, Huawei ve Lenovo server ürünleri ile işletmenizin veya kurumunuzun ihtiyaÇ ve talepleri doğrultusunda planlama yapılarak en iyi fiyat - en iyi performans Çizgisine sahip ürünlerle server ihtiyaÇlarınıza özel projeler hazırlanmaktadır. 

Sunucu sanallaştırma teknolojisiyle tek bir fiziksel sunucu üzerinde birden fazla uygulama Çalıştırılarak fayda maliyet verimliliğiniz üst düzeye Çıkarılmaktadır. Ayrıca cluster uygulamarıyla verilerinizin sürekliliği ve yedekliliği sağlanabilmektedir.

DİĞER ÇÖZÜMLERİMİZ